Photometer 680 (ROBERT RIELE GmbH & Co KG, Germany)
Фотометр 680 (Роберт Ріле Німеччина)

Фотометр 680 — надійний напівавтоматичний біохімічний аналізатор, призначений для виконання широкого спектра аналізів для клінічної біохімії.
Рекомендується:
- для малих та середніх біохімічних лабораторій — як основний прилад.
- у великих лабораторіях — як окремішній прилад для виконання однієї — двох методик у великих об'ємах і для підстрахування автоматичних аналізаторів.
- Не замінний для чергових служб у нічну пору, коли великі автоматичні аналізатори «відпочинають».
Фотометр забезпечить вашій лабораторії:
- Точність вимірювання
- Економію реактивів
- Простоту керування
- Документування результатів
- Тривалу безвідмовну роботу
ПЕРЕВАГИ НОВОЇ ВЕРСІЇ:
- Великий графічний РК дисплей із роздільною здатністю 240-128 і сенсорним введенням інформації.
- Нове програмне забезпечення з графічним представленням даних (хід лінійності кінетичної реакції, калібрування та ін.) і зручним користувацьким інтерфейсом.
- Вбудована програма контролю якості.
- Нова компактна головна електронна плата керування з низьким споживанням і розширеними апаратними можливостями.
|
Технічні характеристики |
Фотометр 680 |
|
Тип |
напівавтоматичний фотометр під стандартну кювету зі змінними фільтрами |
|
Джерело світла |
Вольфрамова лампа |
|
Оптичний діапазон |
340-900 нм |
|
Вибір фільтр |
Стандартний адаптер у комплекті під фільтр (546 нм). Можливість замовити будь-які фільтри за запитом. |
|
Лінійний діапазон вимірів |
0-2,5 Абс. |
|
Кювети |
під змінні стандартні кювети |
|
Об'єм реакційної суміші |
от 250 мкл. Рекомендована на 500 мкл |
|
Методи |
Абсорбція: Кінцева точка: з коефіцієнтом, за стандартом, за безліччю стандартів, за фактором (з бланком або без, за реагентом або без, за зразком) Нелінійні методи Турбидиметрия з додатковою функцією таймера Одиничні, подвійні та потрійні визначення Підгонка крива для нелінійних стандартних кривих Вільний гемоглобін у поєднанні з додатковим Фільтри інтерференції |
|
Дисплей |
великий графічний РК дисплей із роздільною здатністю 240*128 і сенсорним введенням інформації; меню російською мовою |
|
Мови |
Англійська та німецька/Індонезійський/Світанський/131/ Французький |
|
Інтерфейс |
1 послідовний і 1 паралельний порт для під'єднання до ПК або зовнішнього принтера |
|
Пам'ять |
Зберігання в пам'яті до 2970 тестів по 99 пацієнтам До 1000 результатів |
|
Програмування |
231 програмованих методик 50 нелінійних калібрувальних кривих із 20 точками |
|
Контроль якості |
За Леві-Дженнінгсом до 50 методів по 2 рівнях сироватки |
|
Живлення |
100-240В 50/60Гц Вхідне на 12 В 1 А |
|
Габарити |
22 х 23 х 8 см |
|
Вага |
1,2 кг |
Опції
|
Принтер |
Термографічний на 24 символи в ряд |
|
Фільтри |
Будь-який фільтр під замовлення |
Ціна:
|
Назва продукції |
Одиниця вимірювання |
Кількість |
Ціна 1 од, евро |
|
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор Riele Photometer 680 |
шт. |
1 |
1 369,60 євро |
Ціни в цій пропозиції містять: вартість товару, паковання, маркування, доставку до складу покупця, введення в експлуатацію, навчання, гарантію на обладнання 12 місяців.
Цей напівавтоматичний біохімічний аналізатор Riele Photometer 680 з німецькою якістю є неперевершеноюи за виданими результатами, багаторічними експлуатаційними характеристиками. Придбання обладнання Riele це не капіталовкладення, а впевненість у вичавлюваних результатах, економія коштів упродовж довгих років роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROBERT RIELE |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 37 236 ₴


